Samsung EF-DX730 27.9 cm (11″) Folio Black
117.77€
Samsung Tab S11 Book Cover Keyboard Slim Black
36 in stock
Description
Additional information
| Weight | 0.0000 kg |
|---|---|
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Brand | Samsung |
| Condition | Default |
| Case type | Folio |
| Product main colour | Black |
| Brand compatibility | Samsung |
| Stand mode | Yes |
| Width | 167.4 mm |
| Depth | 13.6 mm |
| Height | 254.4 mm |
| Weight | 284 g |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Galaxy Tab S11 |
| Package type | Hanging box |
| Built-in keyboard | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |













