Samsung EF-DX930 37.1 cm (14.6″) Folio Black
169.42€
Samsung Tab S11 Ultra Book Cover Keyboard Slim Black
41 in stock
Description
Additional information
| Weight | 0.0000 kg |
|---|---|
| Maximum screen size | 37.1 cm (14.6") |
| Brand | Samsung |
| Condition | Default |
| Case type | Folio |
| Product main colour | Black |
| Brand compatibility | Samsung |
| Stand mode | Yes |
| Width | 210.6 mm |
| Depth | 13.2 mm |
| Height | 326.9 mm |
| Weight | 466 g |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Package type | Hanging box |
| Built-in keyboard | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |













